CNC KAPI MODELLERİ

CNC Kapı Modelleri, MDF ve Masif Ahşap olmak üzere onlarca seçenekle ya da özel tasarım cnc kapı modelleriyle mobilya sektörüne ulaşılabilir fiyatlarla hizmet veriyoruz. Efor Cnc olarak yeni nesil teknoloji makinemizle, çözüm odaklı fason cnc kesimi yüksek kalite standartıyla sunuyoruz. Hızlı ve Kaliteli Cnc Kesim..

Cnc Kesim Atölyesi arayışında doğru adres Efor Cnc‘nin birincil hedefi gerçekçi çözümlerle zamanında iş teslimidir. Tüm işletmelerde olması gereken verimlilik atölyemizde de önceliğimizdir.

Gerek üç eksenli gerekse iki eksnli Cnc işlemede dikkat edilmesi gereken hususlar arasıdan malzeme uygunluğudur. Uyumsuz malzemeyle kaliteli sonuç alınmaz. O sebeple işletme olarak, hangi malzemeyle ne şartlarda nasıl çalışılır önce bunu belirliyoruz.

CNC KORDON KAPI
MDF CNC KAPI

Yöntem

Bilindiği üzere, düşük hata payıyla mikronlara yakın hassasiyetlerle çalışıyoruz. İşimiz sabır gerektiriyor ve zamanı iyi değerlendirerek hareket etmek çok kıymetli.  Ne yapacağını bilen, teknik altyapısı gelişmiş operatörlük tecrübesi yüksek bir işletmeyiz. Aynı zamanda yoğun iş temposunda minimum hata payıyla işi aksatmadan devam ediyoruz. Bu formül yolu ise adanmışlıktan, işi çok sevmekten geçiyor.

Ne Yapıyoruz?

Gelen iş taleplerinde bazen olumsuz sonuçlar doğurabilecek etkenleri bertaraf ediyoruz. Örneğin uygulama yapılacak  işlerde MDF’nin veya ağacın sertliği hamur kalitesi kesim yöntemine uymuyorsa saçaklanma ve pütürlü zemin oluşması gibi durumlara sebebiyet veriyor. Tabii olarak cnc işlem sonrasındaki aşamalarda kaba temizlik ve ince zımpara işleri getirdiği zaman kaybı maliyet yükünü artırıyor.

Kapı İşlemede Freze Bıçağının Önemi

Cnc işlemede sadece malzeme değil en az onun kadar dikkat edilmesi gereken başka bir etken de makine takımlarıdır. Kullandığımız bıçaklar belirli şartlar altında yüksek baskıya maruz kalır. O nedenle aşınma, yıpranma kaçınılmazdır. Atölyemizde işlediğimiz her malzemeye uygun olan takımları kullanıyoruz.

Karbür çelikten mamül bıçakların farklı varyasyonlarda çalışması metalurjik yapılarına bağlı olarak kırılganlıklar meydana getiriyor. Körelen ve yıpranan takım değiştirilmelidir. Maliyetinden kaçıp bıçağı kırılana/körelene kadar kullanmak çıkacak işin kalitesine doğrudan etki yapar.

Siparişlerde gecikme olmaması için düzenli olarak yaptığımız teknolojik yatırımlar ve makine güncelliği, araç gereçler ve makine parkurunun periyodik bakımlarının aksamadan yapılması sayesinde sürdürülebilir kaliteyi sağlıyoruz.

Tüm bu faktörlerin ışığında sürdürülebilir toplam kaliteyi sağlamak gerçekten zor iştir. Efor Cnc olarak amacımız uzun vadeli çözüm partneri olarak marka değerimiz arttırmak. Ekonomik çözüm aslında en ucuz olanı değildir. Taahhüt zamanında işi doğru kalitede teslim edebilmek için prensip sahibi olmak gerekiyor.

CNC OYMA KAPI
CNC OYMA KAPI GÖBEĞİ
CNC OYMA KAPI DESENi
CNC KAPI İŞLEME