Panjur Kapak Cnc Kesim

Panjur Kapak Cnc Kesim, MDF ve Masif Ahşap olarak farklı malzemelerden yapılabilir. Panjur Kapak, iç mekan ya da dış mekan olarak uygulanabilir.

Özellikle restorasyon projelerinde doğru ağaç seçimiyle oldukça hızlı ve uygun maliyetle doğru sonuçlar almak mümkün. Panjur Kapağın popülerleşmesiyle iç mekan mobilya tasarımları ve dekoratif anlamda da sıkça tercih edilir hale geldi.

Panjur Kapak mekanlara şık, estetik ve farklı bir görünüm veriyor. Özellikle deniz kenarında bulunan evlerdeki nem sıkıntısı, lata sistemli dolap içinin hava alabilmesiyle aşılabiliyor.

Her ne kadar yazlık evlerde kullanımı yaygın olsa da günümüz tasarım anlayışında şehir merkezlerinde daire, loft, mağaza, showroom gibi mekanlarda da Panjur Kapak uygulamalarını görmekteyiz.

Özel ölçü seçeneğiyle, şık, kaliteli ve zamanında teslimle işçilik sürelerini azaltarak projelerinize değer katar.

Panjur kapak imalatı.
İreko Masif Panjur Kapak
Masif Panjur Kapak

Panjur Kapakları iki farklı model olarak yapıyoruz;

  • Latalı, (açık) Panjur Kapak
  • Kapalı Panjur Kapak

Anadolu Yakası’nda bulunan işletmemizde, Panjur Kapak Cnc Kesim işlerini yaparken dikkat ettiğimiz husus, diğer işlerimizde olduğu gibi sorunsuz ve zamanında iş teslim ilkemiz.

Mobilya sektörüne ulaşılabilir fiyatlarla hizmet sağlama idealimizi Panjur Kapak modelleriyle de sürdürüyoruz. Efor Cnc olarak yeni nesil teknolojik makinemizle, çözüm odaklı fason cnc kesimi yüksek kalite standartıyla sunuyoruz. Hızlı ve Kaliteli Cnc Kesim..

İstanbul’da Modoko Mobilyacılar Çarşısı civarındaki tek üreticiyiz. Panjur Kapak yüksek hassasiyet isteyen bir üründür. İmalat yapılırken, malzemenin işlenmesi ve toplanmasındaki tüm aşamalarda titiz bir çalışma yapıyoruz. Kapaklarda kuşak diye tabir ettiğimiz dikey ve yatay kayıtlarla estetik görünümü bozmadan stabiliteyi sağlıyoruz.

Nasıl Sipariş Veririm?

Kapak net ölçülerini mail ortamında eforcnc@gmail.com kabul ediyoruz.  Ödemeye mukabil imalat sürecini başlatıyoruz.

Özellikler

  • Malzeme :   18 mm MDF
  • Yüzey       :    Ham, Boyasız
  • Montaj    :    Montaj uygulaması yok

Teslimat

Sipariş teslim süresi 10 iş günüdür, ürün işletmede teslim şeklindedir.

PANJUR KAPAK LATALI

LATALI (AÇIK) PANJUR KAPAK

PANJUR KAPAK KAPALI (CNC KESİM)

KAPALI PANJUR KAPAK