ÜÇ BOYUTLU CNC KESİM

Üç Boyutlu Cnc Kesim, geçmişten gelen deneyimlerle geliştirdiğimiz teknik altyapıyla üst düzey kesim yapıyoruz. Kaliteli ve hızlı sonuçlarla kıymetli dostlarımızın projelerine değer katıyoruz.

Modoko bölgesinde verimli, sistematik ve uygun bütçeyle hizmet veriyoruz.  Zamanında iş teslim prensibiyle CNC 3D Kesimde güvenilir partner arıyışınıza son veriyoruz.

Üç Boyutlu Cnc Kesim Hedefimiz

Cnc Kesim Atölyesi arayışında en iyi çözümlerin adresi Efor Cnc‘nin temel hedefi doğru yöntemlerle doğru zamanda iş teslimidir. Tüm işletmelerde olması gereken verimlilik atölyemizde öncelikli hedefimizdir.

Üç eksenli Cnc işlemede dikkat edilmesi gereken hususlar arasıdan malzeme uygunluğu çok önemlidir. Yanlış malzemeyle doğru sonuç alınmaz. O nedenle işletme olarak, hangi malzemeyle ne şartlarda çalışılır önce bunu belirliyoruz.

Yöntem

Malum, milimler hatta mikronlar mertebesinde hassasiyetlerle çalışıyoruz. Bunun için özverili, gayretli ve çok sabırlı olmak gerekiyor. Yol haritasına sahip, iyi operatörlük meziyetlerini barındırmak ve aynı zamanda yoğun iş temposunda minimum hata payıyla işi aksatmadan devam ettirmenin yolu gerçek adanmışlıktan işi çok sevmeten geçiyor.

Ne Yapıyoruz?

Gelen taleplerde bazen olumsuz sonuçlar doğurabilecek etmenleri bertaraf ediyoruz. Örneğin uygulama yapılacak masif işlerde ağacın sertliği nem oranı saçaklanma ve pütürlü zemin oluşması sebep oluyor. Tabii doğal olarak cnc işlem sonrasındaki aşamalarda kaba temizlik ve ince zımpara işleri maliyet yükünü artırıyor.

3D İşlemde Freze Bıçağının Önemi

Cnc işlemede sadece malzeme değil en az onun kadar önemli olan bir başka etmen de makine takımlarıdır. Kullandığımız bıçaklar belirli şartlar altında yüksek baskıya maruz kalır. O nedenle aşınma, yıpranma kaçınılmazdır. Atölyemizde işlediğimiz her malzemeye uygun takımları kullanıyoruz.

Karbür çelikten mamül bıçakların farklı varyasyonlarda çalışması metalurjik yapılarına bağlı olarak kırılganlıklar meydana getiriyor. Körelen ve yıpranan takımın değiştirilmelidir. Maliyetinden kaçıp bıçağı kırılana/körelene kadar kullanmak çıkacak işin kalitesine doğrudan etki yapıyor.

Siparişlerde gecikme olmaması için düzenli olarak yaptığımız teknolojik yatırımlar ve makine güncelliği, araç gereçler ve makine parkurunun periyodik bakımlarının aksamadan yapılması sayesinde sürdürülebilir kaliteyi sağlıyoruz.

Tüm bu faktörlerin ışığında sürdürülebilir toplam kaliteyi sağlamak gerçekten zor iştir. Efor Cnc olarak amacımız uzun vadeli çözüm partneri olarak marka değerimiz arttırmak. Ekonomik çözüm aslında en ucuz olanı değildir. Taahhüt zamanında işi doğru kalitede teslim edebilmek için prensip sahibi olmak gerekiyor.

3D RÖLYEF KESİM
3D Cnc Oyma
Özel Tasarım MDF Profil.
3D CNC AHŞAP İŞLEME
BEŞİKTAŞ KARTALI
DAİRE KESİM 3D CNC
Göbek Modellerinde Cnc Çözümleri
3D MDF Hayvan Figürü
Dekoratif 3D Cnc Kesim Duvar Paneli